Magalluf

Nádherné stredisko len 15 km od hlavného mesta Palma de Mallorca a 10 km od strediska Paguera . Stredisko ponúka bohaté možnosti pre turistov od prekrásnych širokých pláži s pozvoľným vstupom do teplého mora s teplotou 24 -26 stupňov Celzia až po rušný nočný život ako na Ibize .

Na pláži sú polohovateľné lehátka so slnečníkmi , viacerí plavčíci, WC, sprchy , zdravotná služba, masáže, požičovňa vodných bicyklov, lodiek a plno iných atrakcií . Priamo strediskom prechádza cyklistický chodník , ktorý vedie až do hlavného mesta Palma de Mallorca a malú časť z neho vidíte na fotke . Veľakrát tento chodník zláka aj tých, ktorý si chcú zabehať . Okolo mora sa môžete prejsť 2 hodinovou prechádzkou na 3 m širokom chodníku a vychutnať si pohľad na prekrásne Stredozemné more.

Priamo na pláži ponúkajú 3 lode výlety okolo pobrežia Paguery a Magallufu k prekrásnym malým plážam - fotka v časti PAGUERA, kde si môžete zájsť na veľmi pekný výlet a ochutnať typické španielske jedlo Paellu a taktiež typický španielsky nápoj Sangria .

Priamo v stredisku je zábavný park preliezačiek Katmandu Park a zábavný vodný park Western Wasser Park. Rodiny s deťmi si určite nenechajú ujsť návštevu blízkeho Aqualandu - 3. najväčšieho aquaparku v Európe a show delfínov v Marinelande s atrakciami, delfínmi , tuleňmi , papagájmi , ale najmä nádherného a jedinečného vodného sveta Palma Aquárium v hlavnom meste Palma de Mallorca , kde si môžete zblízka pozrieť nádherné koralové útesy s čarokrásnymi rybkami, ale aj veľkých žralokov a mnoho ďalších živočíchov morského sveta . Podobné akvárium je vo Valencii v Španielsku a potom už len v USA. Hneď vedľa sa nachádza svet kolotočov - veľké ruské kolo , tak z neho sa potešia sa nielen deti ale aj dospelí - fotky v časti MALORKA.


obr-1 obr-2 obr-3 obr-4
obr-5 obr-6 obr-7 obr-8

od
419
MALORKA, PAGUERA
od
537

Hotely na Malorke

Hotel VALENTIN PARK CLUB ***++
Peguera , MALORKA
Hotel VALENTIN REINA ****
Paguera, Malorka