Ako objednať ?Z ponuky hotelových zariadení si prosím vyberte vyhovujúci pobyt, ktorý si želáte objednať. Ak sa Vám nedarí vybrať si vhodný pobyt alebo želanú destináciu, prosím kontaktujte nás a my Vám radi pomôžeme na tel.č. 0950 401 500

Po odoslaní predbežnej rezervácie Vám bude max. do 24 hodín zaslaná e-mailom ponuka s potvrdením zvoleného termínu alebo s návrhom iného, popis pobytu aj s celkovou cenovou kalkuláciou podľa Vašej požiadavky.

V prípade, že Vám ponuka vyhovuje, potvrďte prosím e-mailom doručenú ponuku, či Vám vyhovuje, prípadne popíšte požadované zmeny. Následne Vám bude obratom zaslaná e-mailom zálohová faktúra na úhradu pobytu. Na nej bude uvedené aj bankové spojenie, kde môžete platbu realizovať a variabilný symbol, ktorý je pri platbe nutné uviesť, aby Vaša platba mohla byť identifikovaná.

Po obdržaní úhrady na náš účet, alebo po obdržaní Potvrdenia o úhrade ( e - mailom) Vám budú obratom zaslané e - mailom nasledujúce doklady : 1. Zmluva o sprostredkovaní ubytovacích služieb, letenky a servisných služieb
2. Všeobecné obchodné podmienky . Ubytovanie sprostredkované Topviou Tours bude zrealizované za asistencie zamestnanca Topvia Tours , ktorý po Vás príde na letisko a dopraví Vás do hotela a taktiež na konci pobytu Vás vyzdvihne pri hoteli a odvezie Vás na letisko. ( Všetky hotely majú vlastnú recepciu otvorenú 24 hodín denne). Letenka Bratislava - Palma de Mallorca - Bratislava Vám bude zaslaná mailom minimálne 7 dní pred odletom

Po absolvovaní pobytu Vám budeme vďační za Váš názor, či pocit z pobytu, prípadne nejaké výhrady voči vybaveniu pobytu alebo službám zariadenia na náš mail : info@topvia.sk

V prípade akýchkoľvek nejasností sa prosím obráťte na našich operátorov, ktorí Vám radi poskytnú ďalšie potrebné informácie.

Dovolenku si môžete objednávať akýmkoľvek spôsobom : telefonicky čísle - 0950 401 500 , e-mailom na adresu info@topvia.sk alebo objednavky@topvia.sk , cez objednávací formulár priamo na našej internetovej stránke www.topvia.sk , poštou na adresu - Topvia Tours , Bulevar 49 ,07160 Paguera , Mallorca , Španielsko Spôsob platby si môžete vybrať z platby vopred bezhotovostne prevodom na náš účet alebo platbu na faktúru s lehotou splatnosti.

                            Objednávanie cez internetIzby vo všetkých hoteloch sú 2 lôžkové s možnosťou 1 prístelky a formou stravovania Polpenzia .

Dieťa do 2 rokov nemá nárok na lôžko alebo prístelku a stravu a letenku a platí len Servisné služby pre dieťa do 2 rokov.

Jedna osoba platí Doplatok za izbu pre 1 osobu.

Jedno dieťa 3 -12 rokov na prístelke má ubytovanie v hoteloch vo všetkých termínoch za zníženú cenu .

Servisné služby platia všetky osoby, ktoré cestujú.

                                Záruka najnižších cienZaručujeme Vám najnižšie ceny. Ako si to overíte ? Jednoducho, spočítajte si vždy :

Cena za dovolenku + vybudované najlepšie stredisko + servis na vysokej úrovni = Najnižšia cena

U nás neplatíte žiadne poplatky napr : za balkón , za výhľad na more ,za bezpečnosť a iné poplatky, nakoľko všetky hotely majú balkón s posedením pre klientov ZADARMO na každej izbe s výhľadom na krásne vonkajšie bazény alebo na more.

Nezabudnite, že nie všetky ponúkané pobyty pri mori na trhu sú rovnakej kvality a nie sú v rovnakých vybudovaných strediskách , nie sú s rovnakou teplotou a čistotou vody a pláži, s rovnakou ponukou služieb , kultúrnych a športovým možností.

obr-1 obr-2 obr-3 obr-4
obr-5 obr-6 obr-7 obr-8

od
419
MALORKA, PAGUERA
od
537

Hotely na Malorke

Hotel VALENTIN PARK CLUB ***++
Peguera , MALORKA
Hotel VALENTIN REINA ****
Paguera, Malorka